Değerli müşterimiz,
 
AMBAR Guitars'dan yaptığınız alışverişinizin değeri ne olursa olsun "müşteri memnuniyeti" bizim için her zaman esas olandır. Sizlere daha kaliteli bir servis sunabilmemiz için bazı noktalara dikkatinizi çekmek istiyoruz.
 
 • AMBAR Guitars ile getirtmek istediğiniz özel siparişleriniz de ürünün Amerika'nın neresinde bulunduğu önemli değildir. İstediğiniz herhangi bir dükkan veya mağazadan online alışveriş sistemi olsun olmasın bir telefon ile dahi alabiliyoruz. Ürünle ilgili olarak bize Amerikanın dilediğiniz yerinden link yollayabilirsiniz.
 • Fiyat tekliflerimiz net'dir. AMBAR Guitars tarafından size bildirilen rakamlar adresinize kadar kargo, müşavirlik hizmetleri, ardiye transfer ve depolama ücretleri ile gümrük vergisi dahi fiyatlardır. Size verdiğimiz rakamın üzerine başka hiç bir komisyon ve ekücret dahil edilmez.
 • AMBAR Guitars'dan nakliye yöntemi hava kargo ve deniz aşırı taşıma sistemidir. Sipariş vermek istediğiniz ürün türüne göre her iki şekilde de fiyat teklifi alabilirsiniz.
 • AMBAR Guitars ile sipariş verdiğiniz ürünün değeri ne olursa olsun B-stock / refurbished veya demo ürün olmadığından kesinlikle emin olabilirsiniz.
 • AMBAR Guitars'dan satın aldığınız ürün size teslim edilinceye kadar kırılma / kaybolma ve çalınmaya karşı %100 garantilidir. Bu durumda bizden iade talebinde bulunabilir veya aynı üründen tekrar sipariş verebiliriz.
 • AMBAR Guitarsdistribütörlüğünde yer alan herhangi bir markadan satın aldığınız ürünler 2 yıl üretici ve ithalatçı garantilidir*. Garanti koşullarından problemsiz faydalanabilmeniz için adınıza şirketimizden kesilmiş olan faturanızın seri numarasını saklamanız yeterli olacaktır.
 • AMBAR Guitars distribütörlüğünde yer almayan ancak özel sipariş yolu ile AMBAR Guitars'a getirttiğiniz bir ürün "ilk kullanım esnasında" karşılaştığınız çalışmama gibi fabrikasyon hatalarına karşı iade alma / yeniden sipariş etme garantilidir.
 • AMBAR Guitars distribütörlüğünde yer alan SIFIR kondisyonundakiherhangi bir ürünü satın aldığınızda ürünü 15 gün içerisinde size gönderildiği gibi kutusu açılmadan, ürün kullanılmadankoşulsuz olarak iade edebilirsiniz.
 • AMBAR Guitars distribütörlüğünde yer almayan ancak özel sipariş yolu ile AMBAR Guitars'a getirttiğiniz bir ürün'de iade şansı bulunmamaktadır çünkü söz konusu ürün sizin talebiniz doğrultusunda size özel olarak getirtilmiştir.
 • AMBAR Guitars ile satın aldığınız ürünler size anlaşmalı kargo firması MNG Kargo ile gönderilmektedir. Başka bir kargo firması talep etmediğiniz sürece tüm yurt içi gönderiler ücretsizdir.
 • AMBAR Guitars'dan satın aldığınız bir ürünü kargodan teslim alırken lütfen "teslim tutanağı"'nı imzalamadan önce kontrol ediniz. Hasarlı ürünlerikesinlikle teslim almayınız ve iadesi konusunda kargo görevlisine sadece sözlü beyanda bulunmanız yeterli olacaktır.
 • AMBAR Guitars ile yapacağınız işlemlerde "nasıl güvende olurum?" sorusu için AMBAR Guitars google'layın.
*Söz konusu ürün için garanti şartlarını mutlaka sorunuz.
 
 

Bize ulaşın;

AMBAR Guitars --- This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries